Szczegóły konwersatorium

Nazwa Konwersatorium CFT PAN
Tytuł Nauczanie w czasach epidemii [Konwersatorium online]

Chińskie przysłowie mówi, że każdy kryzys jest jednocześnie okazją na zmianę.
W czasie epidemii zamykane są szkoły i uczelnie, ale czy to musi oznaczać wakacje? Mamy przecież internet! Profesor Lech Mankiewicz opowie o prostych narzędziach do nauczania on-line. Spotkanie będzie dostępne pod linkiem:

Spotkanie odbędzie się tylko po polsku. Zalecamy dołączenie poprzez urządzenia "dotykowe", co pozwoli Państwu używać interaktywnej tablicy.

Czas Środa, 18 marzec 2020, godz. 12:10 CET Seminarium odbyło się!
Prelegent

Prof. Lech Mankiewicz  (CFT PAN)

Język Seminarium Polski
Organizatorzy Maciej Bilicki; Adam Sawicki; Krzysztof Pawłowski; Julius Serbenta;